Gates

Merkezi Amerika'da bulunan Gates Kayış, endüstriyel, hidrolik, zirai, otomotiv, motorsiklet ve scooterlara kayış üretmektedir.
Scooter kayışları Gates in Fransa daki tesislerinde üretilmektedir. Dünya genelindeki otomotiv ve motorsiklet endüstrisinde, Gates kayış demek, yüksek kalitede ürünler ve sorunları çözerek değer katan hizmetler demektir. Gates kayış dünya genelinde neredeyse tüm otomobil üreticilerinin tedarikçisidir. Ayrıca VESPA,PIAGGIO,PEUGEOT,APRILIA gibi scooter ve maxi scooter üreticilerininde motorlarında kullandığı Gates kayış markasıdır.Bu sebeple ürün yelpazesi çok geniştir. Gates kayış tahrik sistemleri, dünyanın dört bir yanındaki orijinal taşıt ve motosiklet üreticileri tarafından tercih edilmektedir.

Tüm Gates Güç Aktarım işlemleri ISO 9001 ve ISO 14001 onaylıdır. Uluslararası ISO 9000 ve QS -9000 kalite tescilinin yanı sıra Gates kayış ayrıca, VDA 6, EAQF ve TS16949 gibi otomotiv endüstrisinde uygulanan belirli standartlar için de sertifika almıştır. Ayrıca dünya genelindeki Gates tesisleri, "Tercih Edilen Tedarikçi" statüsünü edinmiş ve en önemli müşterileri tarafından birçok kalite ödülüne layık görülmüştür.


DİĞER MARKALAR