Kolay İade Politikası

Motoonline.com.tr Ürün İade Şartları

Motoonline olarak hedefimiz, müşterilerimize en iyi deneyimi yaşatmaktır.Bu nedenle satış öncesi olduğu kadar, satış sonrasında da sizlerin yanında olacağız.

İade işlemi başlatmak için destek@motoonline.com.tr adresine mail atmanız veya 0 212 475 55 56 nolu telefonu aramanız yeterlidir.

İade detayları aşağıdaki gibidir.

İade ve Değişim Şartları:

Satın alımış olduğunuz ürünü 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünün faturası ve ambalaj içinden çıkan tüm parçaları (poşet, iğne, bilgi. kartı,etiket ve aparatları vs.)  ile birlikte sözleşmeli olduğumuz MNG Kargo'ya motoonline ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Ürünün üzerinde değişiklik ve deformasyon yapılmamış, kullanılmamış ve üzerinde leke, yırtık, kırık vs. hasar olmamalıdır. Tekrar satılamayacak, işlem görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ücret İadesi

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürünün Motoonline’ye ulaştığı andan itibaren ürünün bedeli müşteriye iade edilir. Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir ve maksimum 10 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır. Kredi Kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade taleplerinizi tam ve eksiksiz yaptığınız taktirde ilgili bilgiler bankanıza aktarılır ve maksimum 10 iş günü içinde banka tarafından ödeme yapılmaktadır. İlgili Banka Kredi Kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. (Hesabınıza yansıma süresi çalıştığınız banka ile ilgilidir.). İade ile ilgili tutarınız ilgili banka tarafından 10 iş günü geçmiş ve halen hesabınıza yatırılmamış ise destek@motoonline.com.tr adresine göndereceğiniz bir e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Bu gibi durumlarda Bankanızın kredi kartı servisi ile irtibata geçmeniz gerekebilir. Kredi kartı taksitli satışlarda yapılan iadeler banka tarafından kredi kartına yapılan taksit sayısınca her ay artı bakiye olarak hesabınıza yansıtılacaktır.

Ürün İade Adresimiz:

Düzey E Ticaret Hizmetleri A.Ş.

Cebeci mah. 2586/2 Sok. No:7A Kat:5 Sultangazi 34270

İstanbul, Türkiye